Menu
Twój Koszyk

Naturalne kosmetyki z innowacyjną technologią aktywnego tlenu

14 01 Naturalne kosmetyki z innowacyjną technologią aktywnego tlenu
0 Komentarze 381 Wyświetleń

Wypróbuj nasze naturalne innowacyjne kosmetyki. Prawdopodobnie już nigdy nie kupisz innych.

1. KREM NA DZIEŃ – innowacyjna formuła skin-protection do codziennego stosowania, idealnie skomponowana dla intensywnej pielęgnacji skóry podczas aktywności w ciągu dnia,

2. KREM NA NOC – innowacyjna formuła głęboko nawilżająca i przeciwstarzeniowa do codziennego stosowania, tworząca optymalne warunki dla zdrowia i regeneracji skóry podczas snu,

3. SKONCENTROWANE SERUM - do stosowania 2 razy w tygodniu, jako uzupełnienie
i intensywna ochrona, może zastępować maseczki,

4. KREM POD OCZY – unikalna formuła dostosowana do bardzo wrażliwej skóry pod oczami,

5. KREM PO GOLENIU – Linia dla Mężczyzn „Trzy w jednym”.

Unikalne receptury każdego z kremów różnią się od siebie. Stosując całą linię naszych kosmetyków, kompleksowo dbamy o niezwykle skuteczną ochronę i przeciwdziałanie efektom starzenia się skóry, przez całą dobę.

Dlaczego nasze kosmetyki:

Ponieważ są w 100% naturalne. Ale także dla tego, że zastosowaliśmy w nich innowacyjną technologię aktywnego tlenu.

Tlen jest niezbędny do życia człowieka. W powietrzu, którym oddychamy znajduje się 21% tlenu, ale tylko jego niewielka ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić i aktywować ich właściwy metabolizm.

Innowacyjna technologia długotrwałego natleniania oraz odpowiednio skoncentrowana dawka tlenu powoduje, że naturalne składniki  kosmetyków docierają do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek.  Atomy tlenu w tej innowacyjnej technologii łączą się strukturalnie z pierwiastkami substancji kosmetycznej.

 

Ponadto:

1. Aktywny tlen wielokrotnie wzmacnia i przyspiesza działania wszystkich składników kosmetyku, zwiększa skuteczność, a przenikanie substancji zawartych w kosmetyku do skóry wzrasta kilkudziesięciokrotnie względem innych kosmetyków.

2. Aktywny tlen wprowadza wszystkie składniki odżywcze do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skuteczność jest intensywniejsza.

3. Aktywny tlen pobudza komórki i zmusza je do efektywniejszej pracy, poprawia również ukrwienie skóry dzięki czemu w krótkim czasie skóra nabiera ładnych żywych kolorów, staje się jędrniejsza i gładsza. Skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawie ulega kondycja skóry.

4. Efekty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku zwykłych kosmetyków, przyśpieszają procesy regeneracji skóry, tworzy się warstwa ochronna przed szkodliwymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Zostaw komentarz