Menu
Twój Koszyk

Najczęściej zadawane pytania

Tak, zamówienie w naszym sklepie można złożyć bez rejestrowania się i zakładania konta. Zostanie ono standardowo zrealizowane, zostaniesz jedynie poproszony/poproszona o wypełnienie danych koniecznych do realizacji wysyłki. Zachęcamy jednak do założenia konta. Dzięki temu będziesz mógł/mogła korzystać z wielu udogodnień, takich, jak śledzenie statusów zamówienia, przeglądanie historii zakupów, promocje.

Tak, nie ma znaczenia czy Klient założył konto, czy dokonał “szybkiego” zakupu bez rejestracji - zawsze otrzyma podsumowanie zamówienia wraz ze szczegółami na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa możesz wybrać przelew tradycyjny lub płatność przy odbiorze przesyłki. Jeśli zależy Ci na czasie wybierz  wysyłkę za pobraniem - w przypadku przelewu tradycyjnego, przesyłkę wyślemy dopiero po odnotowaniu płatności. 

Czas realizacji zamówienia obejmuje każdorazowo czas potrzebny na wysyłkę zamówionego towaru powiększony o czas na jego dostawę. Czas wysyłki towarów jest oznaczony na stronie www Sklepu Internetowego. Sprzedający dołoży wszelkich starań, aby wysyłka towaru nastąpiła
w czasie podanym w karcie produktu w sklepie internetowym. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich czas dostawy wynosi zwykle 1-3 dni roboczych.

Tak, można dokonać osobistego odbioru zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.30 pod adresem Sad Sandomierski Sp. z o.o. Węgrce Panieńskie 33A 27-641 Obrazów.

Nie stosujemy takich ograniczeń, ale po przekroczeniu wartości zamówienia 350,00 zł przysługuje Ci opcja darmowej dostawy.