Menu
Twój Koszyk

ARONIA CZARNOOWOCOWA młodość, zdrowie, długowieczność

24 02 ARONIA CZARNOOWOCOWA młodość, zdrowie, długowieczność
0 Komentarze 443 Wyświetleń

Autor: Dr Janusz Suszyna

ARONIA CZARNOOWOCOWA
- młodość, zdrowie, długowieczność

Spośród wszystkich znanych owoców na świecie, skórki aronii czarnoowocowej zawierają jedną z największych ilości naturalnych antyoksydantów oraz innych składników aktywnych, niezwykle cennych dla zdrowia człowieka.

Jej owoce nie kumulują szkodliwych dla zdrowia toksyn oraz metali ciężkich, jak kadm, ołów, arsen czy cyna.

Świat medycyny i suplementacji diety cały czas intensywnie bada potencjalne lecznicze właściwości aronii. Stwierdzono korzystny wpływ owoców w leczeniu wielu chorób, w tym  zapalenie trzustki, owrzodzenie żołądka, stany zapalne żołądka, choroby wątroby oraz jelit, zapalenia stawów, schorzenia alergiczne czy infekcje bakteryjne i wirusowe, w tym grypa i przeziębienia.

Polska jest światowym liderem w uprawie aronii a jej zbiory sięgają 50 tys. ton.  To właśnie dlatego w Polsce, tworzymy z chińskim inwestorem Światowe Centrum Suplementów Diety na Bazie Organicznej Aronii.

Produkty powstające w ramach projektu, wyróżniają się niezwykłą dbałością o jakość i skuteczność działania. Na rynku chińskim oferowane są do bardzo wymagających klientów, tzw. chińskiej klasy średniej. Czyli konsumentów świadomych, o wysokim statusie materialnym, którzy oczekują najwyższej jakości i skuteczności działania.

Produktów tych, nie można kupić w sieciach handlowych, ani w Polsce ani w żadnym innym kraju świata. Produkty dostępne są w internetowych kanałach zbytu.

Nasza filozofia działania to tworzenie najwyżej jakości produktów oraz konkurowanie na rynku jakością i skutecznością działania.

Zostaw komentarz